03
listopada
2014

VI Warszawskie Seminarium Neurourologii


W imieniu pana Profesora Piotra Radziszewskiego zapraszamy wszystkich Adeptów Urologii do wzięcia udziału w VI Warszawskich Seminariach Neurourologii, które odbędą się dnia 20 grudnia 2014 roku w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Program opracowano pod kątem interdyscyplinarnym. Podjęte zostaną tematy obejmujące kliniczną analizę SWOT technik zabiegowych w neurourologii oraz neuroginekologii. Odbędą się sesje szkoleniowe dla rehabilitantów i pielęgniarek, a także panel dyskusyjny dla pacjentów i dziennikarzy. Wśród prelegentów nie zabraknie uznanych w Polsce oraz na świecie autorytetów naukowych. Swój udział potwierdzili m.in.: prof. Emmanuel Chartier-Kastler (Francja), prof. Marcus Drake (Wielka Brytania) i prof. Eric Wespes (Belgia).

Więcej informacji pod adresem: www.neurourologia.pl

Rejestracja: www.neurourologia.pl/rejestracjapowrót
25 sierpnia 2016

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII Spotkaniu Sekcji Adeptów Urologii, które odbędzie się 30 września 2016 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
08 grudnia 2014

UWAGA - XII Spotkanie SAU 2015 – NOWY TERMIN
Informujemy że XII Spotkanie Sekcji Adeptów Urologii odbędzie się w Warszawie w dniu13 czerwca 2015 roku. Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.