25
sierpnia
2016

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII Spotkaniu Sekcji Adeptów Urologii, które odbędzie się 30 września 2016 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

W programie Spotkania znalazły się wykłady znamienitych Gości zagranicznych i polskich. Swój udział potwierdzili m.in.:

  • Prof. Hendrik van Poppel
  • Prof. Louis Denis
  • Prof. Piotr L. Chłosta
  • Prof. Marcin Słojewski
  • Prof. Tomasz Szydełko
  • Dr hab. med. Anna Kołodziej
  • Dr hab. med. Marek Lipiński

Ważnym elementem programu będzie sesja poświęcona nauce zabiegów endourologicznych i laparoskopowych z perspektywy adepta oraz eksperta. Podczas spotkania zostaną omówione ważne dla nas wszystkich zagadnienia dotyczące wymogów formalnych związanych z postępowaniem dopuszczającym do egzaminu specjalizacyjnego w dziedzinie urologii (pisemnego oraz ustnego), odbędzie się także symulacja egzaminu ustnego.
W ramach Zebrania Członków Sekcji Adeptów Urologii odbędą się wybory na przewodniczącego Sekcji Adeptów Urologii PTU w kadencji 2017/2018.
Szczegółowy program Spotkania znajdą Państwo w załączniku (kliknij - plik do pobrania).

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że XIII Spotkanie Sesji Adeptów Urologii odbędzie się ramach Pierwszych Jagiellońskich Dni Urologii (30.09-01.10.2016).
Pierwsze Jagiellońskie Dni Urologii to wyjątkowe wydarzenie, które wieńczy Międzynarodowy Tydzień Urologii i obejmuje:

  • Europa Uomo - EPAD - European Prostate Cancer Awareness Day
  • Festiwal KultUro, w ramach którego w sobotę, 1 października odbędzie się koncert z udziałem zespołów: EndoPower, Kurtyna Siemiradzkiego i Frei Warschau.

Koncert będzie wspaniałą okazją do integracji i wspólnej zabawy po naukowym programie Spotkania Sekcji Adeptów.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.festiwalkulturo.pl

Zarząd Główny PTU podjął decyzję o niepobieraniu opłaty rejestracyjnej oraz dofinansowaniu zakwaterowania w wysokości kosztów noclegu w pokoju dwuosobowym.
Dla potencjalnych uczestników Spotkania zarezerwowano pokoje dwuosobowe w hotelu:

BEST WESTERN Hotel Galicya *** (ul. Rzemieślnicza 4)
Specjalna cena za miejsce w pokoju dwuosobowym (1 doba) – 100 zł brutto.
Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia (kliknij - plik do pobrania) do Biura Polskiego Towarzystwa Urologicznego pod adresem kongresptu@ptu.net.pl (lub faksem 22 845 69 10).
Prośbę tę kierujemy również do tych z Państwa, którzy nie będą korzystali z zakwaterowania – nadesłanie zgłoszenia umożliwi nam bowiem zamówienie odpowiedniej liczby posiłków i materiałów.

Kandydatów na przewodniczącego Sekcji Adeptów Urologii uprzejmie prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adresem sau@sau.pl w terminie do 18 września 2016.

Serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku

Anna Katarzyna Czech
oraz Zarząd Sekcji Adeptów Urologii PTU

powrót
25 sierpnia 2016

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII Spotkaniu Sekcji Adeptów Urologii, które odbędzie się 30 września 2016 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
08 grudnia 2014

UWAGA - XII Spotkanie SAU 2015 – NOWY TERMIN
Informujemy że XII Spotkanie Sekcji Adeptów Urologii odbędzie się w Warszawie w dniu13 czerwca 2015 roku. Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.