Szanowna Koleżanko!
Szanowny Kolego!

Uprzejmie informuję, że Zarząd Główny PTU podjął decyzję o zmianie lokalizacji XII Spotkania Sekcji Adeptów Urologii.

Spotkanie to odbędzie się 13 czerwca 2015 roku w Poznaniu. Na miejsce obrad wybrano salę konferencyjną Collegium da Vinci (dawniej: Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa) – Poznań, ul. Kutrzeby 10.

Dla uczestników zarezerwowano pokoje jednoosobowe i dwuosobowe z 12 na 13 czerwca (1 noc) w dwóch hotelach zlokalizowanych w pobliżu miejsca obrad:

  • Hotel VIVALDI, ul. Winogrady 9,
  • Hotel IKAR, ul. Kościuszki 116.

Koszt zakwaterowania zostanie opłacony przez ZG PTU. Wszystkich chętnych do udziału w Spotkaniu prosimy o nadesłanie wypełnionego druku zgłoszenia (plik do pobrania) na adres: kongresptu@ptu.net.pl

Uwaga! Z uwagi na to, że liczba miejsc w hotelach jest ograniczona, proszę o nadsyłanie zgłoszeń w jak najszybszym terminie.


Szanowna Koleżanko!
Szanowny Kolego!

W programie naukowym spotkania przewidziano między innymi następujące bloki tematyczne:

I: USTNY EGZAMIN SPECJALIZACYJNY W DZIEDZINIE UROLOGII (formalna strona egzaminu, jak przygotować się do egzaminu, symulacja przebiegu ustnego egzaminu)

II: CO NOWEGO W UROLOGII? (Rak nerki, rak urotelialny, rak stercza, LUTS, nietrzymanie moczu, kamica moczowa)

III: RAK PĘCHERZA MOCZOWEGO – JAK POPRAWIĆ WYNIKI LECZENIA?

Dodatkowo, w czasie Spotkania odbędzie się zebranie, podczas którego wybierzemy przewodniczącego elekta Sekcji oraz poruszymy bieżące sprawy Sekcji.

 

Z poważaniem
Dr Wojciech Cieślikowski
przewodniczący Sekcji Adeptów Urologii

25 sierpnia 2016

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII Spotkaniu Sekcji Adeptów Urologii, które odbędzie się 30 września 2016 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
08 grudnia 2014

UWAGA - XII Spotkanie SAU 2015 – NOWY TERMIN
Informujemy że XII Spotkanie Sekcji Adeptów Urologii odbędzie się w Warszawie w dniu13 czerwca 2015 roku. Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.