28
września
2011
Szanowni Państwo!

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od Polskiego Towarzystwa Urologicznego I POLSKIE INTERDYSCYPLINARNE SYMPOZJUM ENDOCHIRURGII odbędzie się w innym terminie.

Szczegółowe informacje podane zostaną do dnia 14.10.2011 r.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: sympozjum@endochirurgia.meeting.pl

4
sierpnia
2011
W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi zmian w przeprowadzaniu egzaminu specjalizacyjnego z urologii informujemy, że w ciągu najbliższych kilku dniu na stronach PTU i SAU zostanie podana informacja dotycząca tej sprawy. Dlatego prosimy o cierpliwość i zachowanie spokoju. Już wkrótce wszystko będzie wyjaśnione i wiadome.

Pozdrawiamy

Zarząd SAU PTU11
lipca
2011
W związku z bliskością terminu Kongresu PTU i spotkania UROSURF tegoroczne spotkanie miłośników deski z żaglem lub kitem zostało odwołane. Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych sympatyków UROSURF na Kongres PTU do Gdańska a już w przyszłym roku znowu na Półwysep lub na ciepłe wody Morza Śródziemnego.11
lipca
2011
Powstała nowa międzynarodowa organizacja zrzeszająca młodych urologów z całego świata. Zapraszamy do odwiedzenia strony International Young Urologist Association (IYUA) www.iyua.org

21
lutego
2011
Koleżanki i Koledzy,

Zapraszamy wszystkich adeptów urologii do aktywnego udziału przy opracowywaniu zmian programu specjalizacji. Propozycja zmian i dyskusja na ten temat toczy się na Forum w dziale Specjalizacja -> Zmiana programu specjalizacji. Na początek polecamy lekturę postu wprowadzającego w/w wątku, a następnie odesłanie zwrotne na adres sau@sau.pl swoich własnych propozycji zmian w programie specjalizacji.
Przy okazji pragniemy przypomnieć wszystkich adeptom urologii, o zarejestrowaniu się do naszego portalu www.sau.pl, gdyż tylko dla zarejestrowanych członków Sekcji możliwy jest pełny dostęp do serwisu i aktywny udział na Forum. Z góry dziękujemy wszystkim urologom za przekazanie tej informacji kolegom-adeptom z macierzystych i zaprzyjaźnionych oddziałów urologii.

Pozdrawiamy serdecznie
Zarząd SAU PTU123456
25 sierpnia 2016

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII Spotkaniu Sekcji Adeptów Urologii, które odbędzie się 30 września 2016 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
08 grudnia 2014

UWAGA - XII Spotkanie SAU 2015 – NOWY TERMIN
Informujemy że XII Spotkanie Sekcji Adeptów Urologii odbędzie się w Warszawie w dniu13 czerwca 2015 roku. Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.